Volební večer - zápis

Sekce

Kdo jsme?

Volební večer ve srubu proběhl 14. 5. 2010 a zápis pro vás vytvořila Erika :-)

Billboardy, reklamy v televizi, grilovací párty s frontama na pivo zdarmo, které u nás v Brně zkončily zmláceným politikem, upoutávky všude, kde to jde, oranžové růže, zelený čaj, modré balónky atd. To vše na váš působí. A co my teď? Koho volit? A proč vlastně? Co se skrývá za medálními sliby doopravdy v jejich volebních programech?

 

Vechny tyto otázky jsme se snažili vyřešit a najít na ně správnou odpověď. Při našem pátečníně-volebním večeru, kde jsme se zprvu trochu víc zorientovali v tom, jak to vlastně v politice chodí, jaké je volební období, do čeho my teď vlastně volíme, Vlčinou příjemnou prezentací.

 

Pak už jen vybrat hlavní tři témata, které jsme si zvolili počtem hlasů, rodělit se do vylosovaných politických stran - ODS, ČSSD, TOP 09, VV; obdržet volební program své strany a už nám utíkala hodina, při které jsme měli stihnout nachystat náš projev, vytvořit reklamu a plakát. Hodina utekla jako nic a už jsme se najednou ocitli na politickém mítinku, kde přišlo na řadu představování jednotlivých stran, předsedů vlády a odborníků přes ty tři vybraná témata. Dost jsme se u toho nasmáli, jelikož do toho vstupovalo publikum a mohlo se ptát na co chtělo, a některé hádky byly opravdu dokonalé. Tak jsme strávili příjemný páteční večer při politickém brefingu :-)

 

Erča

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Hledat

Nejnovější články

Poslední komentáře