S(ou)kromný výlet - zápis

Sekce

Kdo jsme?

S(ou)kromný výlet (tento článek obsahuje product placement) Šídla, Pešniho, Iris a Tomma

Jelikož se z našeho třídenního výletu pro malý počet účastníků stal výlet jednodenní, nikdo netušil, že nás může být ještě méně než málo :-) Nemoc se nevyhnula mnohým z našich řad, neřád. Doufám, že již máte úspěšně dobojováno a potkáme se na Cvrčkově memoriálu.

 

Sešli jsme se na Královopolském nádráží, odkud nás (Tomma, Pešniho, Iris a Šídla) odvezla luxusní Regionova do městečka Kuřimi (vlastně i pana průvodčího, paní s taškou, pána s taškou a jiné). I když bylo půl šesté večer, počalo se stmívat. My však neohroženě putovali vstříc kopcům – Baba, … Po cestě přišla řeč na naše zážitky z filmů, svačinku, povídali jsme si i o Cvrčkově memoriálu. Tak šel čas do doby, kdy nás potkal rozcestník, přitom cesta měla být snadná. Pořád po žluté. Třeba značkařům došla barva, spíš ale byla tma. Každopádně na náš naplánovaný cíl trasy Medlánecké kopce (přírodní památka, o celkové rozloze 12,5456 ha) se nedostalo. Neznačená stezka nás vyhodila v Ivanovicích, kde náhodou jela 41.

A zbytek pohody lze shlédnout z fotek. Jen zmíním Pangasia pečeného na uhlících (filety ryby, rybí koření směs, máslo, brambor na kolečka, bylinkové máslo, alobal).

 

Mňam!

 

Fotky z akce v naší fotogalerii

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Hledat

Nejnovější články

Poslední komentáře